A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українці стали віцечемпіонами чемпіонату Європи з пара веслування

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 30 квітня 2024 року о 16:37

Збірна України з пара веслування академічного стала другою на чемпіонаті Європи, який з 21 по 28 квітня 2024 року проходив у м.Сегед, Угорщина. Запорукою цього стали 3 високі нагороди у виконанні українських пара веслувальників – 1 золота та 2 бронзові медалі.

Загалом у змаганнях  чемпіонату Європи взяли  участь 57 спортсменів з інвалідністю, Україна була представлена 6 спортсменами (4 екіпажі)¸які впродовж перших двох днів чемпіонату змогли вийти до Фіналу А, де мали змогу боротись за призові місця. У фіналі, на жаль, лише Анна Шеремет зайняла 5 місце. Інші екіпажі вибороли високі нагороди:

• «Золото»: Роман Полянський (клас PR1, одиночки)
  • «Бронза»: Анна Айсанова та Ярослав Коюда (парна двійка мікст, клас PR2); Дарія Котик та Станіслав Самолюк (парна двійка мікст, клас PR3)

2024 European Rowing Championships - World Rowing

І ще однією немедальною, але не менш яскравою подією цього чемпіонату Європи стало освідчення Станіслава Самолюка своїй коханій Дарії Котик. Даринка сказала: «Так»! І ми усім паралімпійським загалом вітаємо цю закохану пару та бажаємо перемог у спорті та житті!

Разом переможемо!

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #ПараВеслування #BroadcastMediaCenter